پروژه تایپ

بهترین تایپیست ها را استخدام کنید

فریلنسرهای تایپ را برای پروژه تایپ خود استخدام کنید


به اولین بازار کار آنلاین ایران که محیطی برای کسب درآمد فریلنسرها و دورکارها است خوش آمدید.

درآمد شما در بیت جاب

اجازه بدید شما رو در مورد پیچیدگی‌های شروع فعالیت به‌عنوان یک فریلنسر تایپ و مزایایی که می‌تونید انتظار داشته باشید، راهنمایی کنیم

اکنون که در این صفحه هستید، به احتمال زیاد دغدغه شما حرکت به سمت فریلنسری و کسب درامد از تایپ است. چه رویای شما کار کردن برای خودتان باشد و چه تمایل به ایجاد انعطاف بیشتر داشته باشید، به شما این نوید را می‌دهیم که زندگی فریلنسرها با چنین امتیازهای عالی و چند چالش محدود همراه است. این مطلب تمام نکات قابل توجه در مورد تبدیل شدن به یک فریلنسر تایپ و نتایج مورد انتظار از ایجاد این تغییر شگرف را در بر می‌گیرد

روش کار

type-freelancers
سفارش پروژه تایپ ثبت کنید

از طریق یک فرم ساده بگویید چه چیزی نیاز دارید. تا حد امکان جزئیات ارائه دهید، اما نگران کامل شدن آن نباشید.

typing-freelancers
فریلنسر های تایپ پروژه را می بینند

ظرف چند ساعت پیشنهادهای مناسبی را دریافت کنید و با آنهایی که توجه شما را جلب کرده اند گفتگو کنید. به محض اینکه به جمع بندی رسیدید، پیشنهاد فریلنسر مورد نظر را برای انجام کار پذیرش کنید.

با آن ها ارتباط برقرار کنید

از بیت‌جاب برای چت، مکالمه، اشتراک‌گذاری فایل ها و پیگیری پیشرفت پروژه استفاده کنید و به سوابق کلیه مکالمات و مستدات پروژه دسترسی داشته باشید.

با اطمینان پرداخت کنید

با کمک سیستم گروگذاری وجه بیت‌جاب، با خیال راحت و تنها بعد از دریافت حاصل کار و رضایت از نتیجه، پرداخت به مجری را با یک کلیک انجام دهید.